O nas

Skryci wśród Term

Rzymianie mieli swoje Termy, mieli je także starożytni Grecy i ma je również Uniejów. I to właśnie wśród nich, w niezwykle atrakcyjnej okolicy znajduje się nasz ośrodek konferencyjny. Czerpiąc z tego, co dała nam natura i fascynując się niezwykłą historią miejsca, stworzyliśmy ośrodek, w którym jest wyjątkowo. Brzmi banalnie? Ale zapewniamy, że banalnie tu nie jest.

Źródła podgrzewają atmosferę

Gorące źródła do jeden z cudów, jakie mogła stworzyć natura. Dlatego wykorzystujemy je, aby wszystkim naszym gościom zapewniać niezwykle komfortowe warunki wypoczynku.

Zabytki tworzą klimat owiany tajemnicą  

Nowoczesny kompleks basenów i źródeł termalnych w niezwykle finezyjny sposób komponuje się z zabytkami, które oddajemy naszym gościom do dyspozycji. A wśród nich pochodzący z XIV wieku Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Zagroda Młynarska, Kasztel Rycerski oraz Dom Pracy Twórczej.

I to właśnie tutaj organizujemy konferencje na najwyższym poziomie. Doskonale wyposażone  sale, profesjonalna obsługa, iście niebiańskie jedzenie i komfortowy nocleg. A to wszystko w otoczeniu pięknej, dziewiczej wręcz przyrody.